خدماتی که ما ارائه می دهیم

هر آنچه که مزدای شما نیاز داشته باشد در مرکز ما به آن رسیدگی می شود. از تعمیرات بخش های مختلف مزدای شما تا قطعات و اکسسوری ها

فروش قطعات و اکسسوری ها

فروش انواع قطعات مزدا (اصلی و های کپی)، اکسسوری ها (زنون، تزئینات و …) در مرکز خدمات تخصصی ایران مزدا ارائه می گردد. لذا چنانچه در جستجوی قیمت هستید و یا جهت نصب آن ها به دنبال متخصص می گردید، با ما تماس بگیرید.

انواع مختلف خدمات تعمیراتی مزدا

تعمیرات موتور، مزدا انواع مزدای سواری، گیربکس دستی مزدا 323 و گیربس اتوماتیک انواع مزدا، سرویس کولر، خدمات برق و انژکتور، تون آپ و تنظیم موتور، سیستم بخاری و کولر، سیستم ترمز، جلوبندی و تعلیق، سان روف، سپر، صافکاری و نقاشی و …

پیشرو در ارائه خدمات تخصصی مزدا

تعمیرات گیربکس اتوماتیک

سیستم تهویه و شارژ کولر

عیب یابی موتور

تعویض روغن و فیلترها

تعمیرات ترمز

صافکاری و نقاشی

خدماتی در سطح نمایندگی

خودروی خود را به اطمینان به ما بسپرید. با بیش از 15 سال سابقه در تعمیرات و نگهداری خودروهای مزدا، کاملاً به ایرادات خودروی شما واقفیم.

عیب یابی موتور

تعمیرات گیربکس اتوماتیک

بیشتر بخوانید

با پیشرفت صنعت خودروسازی مجموعه های و سیستمهای آن ها هم دستخوش تغییرات بسیاری شده اند. از جمله این تغییرات مربوط به گیربکس و سیستم انتقال قدرت می باشد. با پیچیده تر شدن این مجموعه ها مسلما تعمیر و نگهداری آن ها نیز نیاز به تخصص و دانش بیشتری دارد.گیربکس های اتوماتیک متشکل از صدها قطعات ریز و درشت و ده ها مدارات روغن و شیرهای کنترلی و قطعات برقی و سیستم های مدیریت الکترونیکی که در ارتباط با بقیه سیستم های دیگر خودرو می باشند. به جرات می توان گفت در مرکز خدمات تخصصی ایران مزدا کارشناسان ما با دارا بودن سالها تجربه در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک به شما مشتریان عزیز خدمات کاملا تخصصی ارائه داده و با تامین قطعات اصلی همراه با شما را از مراجعه به مراکز غیر تخصصی و قطعات تقلبی بی نیاز  می کنند.

در صورت مشاهده هرگونه عیب و ایراد جزئی در گیربکس خودروی مزدای خود با ما تماس بگیرید، ما شما را راهنمایی می کنیم.

 

عیب یابی موتور

سیستم تهویه و شارژ کولر

بیشتر بخوانید

همواره سیستم کولر و تهویه مطبوع یکی از موارد مهم در ایجاد حس راحتی و آرامش سرنشینان خودرو بوده است  و از سوی دیگر و از منظر موتور خودرو یکی از بخش های پر مصرف و ایجاد کننده بار بر روی موتور نیز کمپرسور کولر می باشد. نحوه عملکرد خودرو در سربالایی ها، در هنگام سبقت، در مکان های مرتفع و حتی در کنار ساحل، همه و همه عملکرد سیستم کولر و تهویه مطبوع در بخش مدیریت موتور رصد می شود تا موتور در بهترین شرایط عملکردی خود از نظر سرعت و میزان مصرف سوخت و آلایندگی آن واقع شود. حالا سوالی که مطرح می شود این است: چه اتفاقی می افتد اگر هر کدام از اجزا و سیستم های مجموعه کولر به درستی وظایف خود را انجام ندهند؟ میزان و فشار گاز کولر، کندانسور، اواپراتور و … بله، مطمئنا در عملکرد خودرو موجب ایراداتی می گردد. از عملکرد نامناسب خودرو در هنگام شتاب گیری تا آرامش سرنشینان. پس همانطور که آگاه شدید سرویس و تعمیر به موقع سیستم کولر و تهویه مطبوع می تواند درصد زیادی از بد بودن عملکرد خودرو را جبران نموده و به شما حس راحتی و رانندگی ای با آرامش هدیه کند.

مثل همیشه شما می توانید با سپردن این کار به کارشناسان ما از انجام آن به بهترین نحو اطمینان داشته باشید.

عیب یابی موتور

عیب یابی موتور

بیشتر بخوانید

بسيار ديده شده است كه كارشناسان طراح اجزاي خودرو پس از اينكه خودرو در بازار مصرف و در شرايط اقليمي مختلف در دست مشتريان قرار گرفته است عيب هايي در آن پديدار شده كه طراح اين مجموعه ها نيز از رفع آن عاجز مانده اند. از اين رو رفع ایراد موارد این چنینی كار بسيار تخصصي ای بوده و نيازمند افراد كار آزموده و باتجربه مي باشد. در عيب يابي خودرو مي بايستي توضيحات لازم در خصوص عيب و شرايط ايجاد آن به همراه اطلاعات اوليه كافي، از مشتري در هنگام مراجعه دريافت نمود. دریافت این اطلاعات به این خاطر است که برخي از آنها در زمان مراجعه به تعميرگاه و زمان تست اتفاق نمي افتند و يا ايراداتي هستند كه در سطح عيب يابي OBD II نيز خود را به صورت كد خطا نشان نميدهند، مخصوصاً ايرادات گيربكس اتوماتيك، به همین دلیل در زمان پذيرش خودرو كارشناسان تعميراتي مي بايستي به صورت هوشمندانه حس مشتري در خصوص عيب را دريافت نموده و آنرا تشخيص دهند. در مراحل بعدی از پروسه عیب یابی، ايراداتي كه به صورت كدهاي خطا در حافظه يونيت ها ذخيره ميگردد را با استفاده از دستگاه عيب ياب شناسايي كرده و به سراغ رفع عيب خواهند رفت. نكته قابل توجه اين است كه هر كد خطايي نشان دهنده خرابي قطعه خاصي نيست، برخي از ايرادات به صورت همزمان چندين كد خطا را در يونيت و حتي يونيت هاي ديگر ذخيره مي كنند، در اينجا كارشناسان با تکیه بر میزان اطلاعات تئوري خودرويي و تجربه خود به تفكيك ايراد پرداخته، سر منشاء ايراد را شناسايي و آنرا رفع عيب مينمايند. معمولاً ميتوان با استفاده از فلوچارتهاي عيب يابي به رفع عيب پرداخت که انتخاب مسير درست عيب يابي سبب كاهش زمان تعميراتي، كاهش خواب خودرو و در كل و از همه مهمتر هزينه آن خواهد شد. 

 

عیب یابی موتور

تعویض روغن و فیلترها

بیشتر بخوانید

سرويس روغن در خودرو به نظر برخي افراد امري ساده است؛ اين در حالي است كه انتخاب روغن مناسب با توجه به تغييرات دماي منطقه اقليمي از سوي خودروساز متغير است، و اينكه اگر خودرو در كشوري غير از کشور اصلي سازنده آن توليد شده باشد و امكان دسترسي به روغن آن موجود نباشد، جايگزين ديگري از سوي خودروساز معرفي ميگردد. در مورد انتخاب روغن برخي ها تصور میکنند که هرچه روغن جدیدتر و گرانتر در خودروي خود استفاده كنند مناسب تر مي باشد اين در حالي است كه تنها مرجع در انتخاب روغن موتور توصيه خودروساز مي باشد كه اين توصيه بر اساس تلرانس هاي ساخت و سازگاري قطعات با روانكارها مي باشد.از اين رو انتخاب روغن مناسب قطعاً در افزايش طول عمر قطعات موثر است. بهترين راه جهت اينكه بتوان تشخيص داد روغن، مناسب خودرو بوده يا خير آناليز روغن مصرف شده در خودرو در آزمايشگاههاي شركت هاي روغن ساز است، با این روش ميتوان فهميد كه در كداميك از قسمت ها روغن با قطعات سازگار نبوده و باعث سايش شده است. استفاده از فیلترهای مناسب نيز موضوعي بسيار حائز اهميت براي سلامت خودرو بشمار مي آيد، از ديد برخی افراد كه كاغذ فيلتر را در مقايسه با ديگر فيلترها بدون تفاوت مي دانند بايد اشاره كرد كه بحث فیلتراسیون يك دانش پيچيده نه تنها در صنعت خودرو بلكه در صنايع ديگر نظير پتروشيمي، نفت و گاز، صنايع دارويي و آزمايشگاهي مي باشد. فيلتر ها وظيفه فيلتراسيون ذرات موجود در سيالات را بر عهده دارند كه هر كدام مجاز به عبور ذرات با اندازه خاصي مي باشند و استفاده از فيلترهاي غير مجاز باعث عبور ذرات درشت تر شده و به مجموعه ها آسيب مي رساند.  در برخي از فيلترها نظير فیلتر روغن، سوپاپ هايي جهت نگه داشتن پيش فشار مدار روغن كاري پس از خاموش شدن موتور بر وجود دارد تا در استارت مجدد موتور مدار خالي نشده و به اجزاي حساس موتور نظير ياتاقان ها آسيبي نرسد، لذا توصيه ميشود جهت افزايش عملكرد و طول عمر مجموعه ها از قطعات اصلي در اين موارد استفاده شود.

اين مركز با پشتوانه مهندسي قوي تخصصي ترين نوع روغن ها و فیلترها را دقيقاً مطابق با پيشنهاد مزدا در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد داد.

 

عیب یابی موتور

صافکاری و نقاشی

بیشتر بخوانید

اگر خودروی مزدای شما نیاز به لکه گیری، صافکاری و یا نقاشی اساسی داشت، ما در خدمت شما هستیم.تلاش می کنیم تا خودروی شما را مانند روز اول کنیم. سعی ما بر این است خرابی ها، تورفتگی ها و برآمدگی ها را بدون نیاز به رنگ رفع کنیم و چنانچه اگر نیاز به رنگ بود از بهترین متریال استفاده می کنیم ، به طوری که کاملا ممشابه رنگ اصلی خودروی شما باشد.

عیب یابی موتور

تسمه ها و شلنگ ها

بیشتر بخوانید

بازدید مرتب تسمه ها و شیلنگ های خودرو شما را از متحمل شدن خسارات احتمالی آینده مصون می دارد.همانطور که میدانید مایعات جاری مانند آب، روغن هیدرولیک، ضد یخ، روغن ترمز و … درون لوله ها و شیلنگ ها در جریانند که اگر دچار آسیب دیدگی و شکستن و یا پارگی شوند باعث ایجاد خسارت می شوند؛ مخصوصا در موردی مانند ترمز که نتایج جبران ناپذیری خواهد داشت. لذا در صورت مشاهده هرگونه نشتی و آسیب دیدگی در این اجزا حتما نسبت به تعویض و تعمیر آن ها اقدام نمایید. از لوله ها و شیلنگ ها که بگذریم، تسمه ها و زنجیرها در موتور خودرو وظیفه انتقال حرکت را به عهده دارند. اگر خواهان خودرویی با موتور کم سر و صدا هستید نباید از بازدید آن ها غافل شوید.

می توانید جهت سرویس و تعویض موارد فوق به مرکز خدمات تخصصی ایران مزدا مراجعه بفرمایید.

 

0%

0% شکایت مشتری

خدمات تعمیر و نگهداری

در مجموعه ما طیف وسیعی از خدمات مربوط به خودروهای سواری مزدا ارائه می گردد.

  • تعمیر موتور و گیربکس اتومات
  • خدمات مربوط به برق  مزدا
  • تنظیم موتور و تون آپ
  • سرویس های دوره ای و فصلی
  • تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق
  • صافکاری و نقاشی
  • فروش قطعات و اکسسوری

با ما در تماس باشید

64 38 112 0912

آدرس

همت شرق به غرب – ابتدای بلوار کوهسار – خیابان الغدیر یکم – مقابل پلاک 85 – مرکز خدمات تخصصی ایران مزدا

 

ایمیل

info@irmazda.com

ساعت کاری

شنبه: ۱۸:۰۰ – ۸:۳۰
یکشنبه: ۱۸:۰۰ – ۸:۳۰
دو شنبه: ۸:۰۰ – ۸:۳۰
سه شنبه: ۱۸:۰۰ – ۸:۳۰
چهار شنبه: ۱۸:۰۰ – ۸:۳۰
پنج شنبه: ۱۸:۰۰ – ۸:۳۰
جمعه: تعطیل

پیام شما